Hlavní obsah
Fotografie z vystoupení žáků ZUŠ Morava Zlín Foto: Ivo Thurner

Sarah Jessica Parkerová je prý podruhé těhotná

Herečka Sarah Jessica Parkerová je prý podruhé těhotná. Když ji svědci přistihli, jak se potuluje po newyorkských obchodech s těhotenskou módou a v lékárně si kupuje těhotenský test, ihned pojali tušení, že čeká se svým manželem Matthewem Broderickem dalšího potomka.

Fotografie z vystoupení žáků ZUŠ Morava Zlín Foto: Ivo Thurner
Sarah Jessica Parkerová je prý podruhé těhotná

Manželé už mají dvouletého syna Jamese Wilkea. Pokud se těhotenství herečky, která letos v březnu oslaví čtyřicítku, potvrdí, pak se jím Sarah určitě nebude tajit. Nedávno se totiž v televizní show nechala slyšet, že touží po dalším dítěti a chtěla by holčičku.

"Nemůžu na holčičku déle čekat. Půjdu do toho co nejdřív. Všechny svoje nejlepší hadříky jsem pro ni schovala. Všechno, šílené kabelky o Judith Leiberové, každičký pár střevíčků od Manola Blahnika. Zjistila jsem, že všechno, co mi dali návrháři a předtím nosila Kate Mossová, bych měla schovat pro svou dceru. Kdyby se narodil další chlapec, možná bych to dala jeho přítelkyni. Teda pokud by byl heterosexuál," s úsměvem podotkla herečka.

Nikdy nekončící Vánoce

Těhotenství je pro představitelku seriálové novinářky Carrie Bradshawové podle jejích slov nejkrásnějšími devíti měsíci života. To první si náležitě užila, ale teprve na druhé je připravená a bude si ho o to více vychutnávat.

"Jsem hluboce zamilovaná do svého syna. Být matkou, to člověka změní. Je to skvostné, přímo dokonalé. Je to naprosto odlišné od toho, co jsem si vždycky představovala. Vstanete ráno, a přestože jste unavená, pořád se cítíte, jakoby byly Vánoce. Každý den jste nadšená," uvedla před časem Parkerová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků