Hlavní obsah
Muž odešel ze své svatby v poutech Foto: Profimedia.cz

Ruští exekutoři „zabavili” ženicha přímo na svatbě

Ženich „zabavený” přímo během svatebního obřadu se stal nejčerstvějším přírůstkem ve sbírce kuriózních zásahů ruských soudních exekutorů, tentokráte v okolí Krasnojarsku na Sibiři. Svým zásahem se úřad ve středu pochlubil na svém webu.

Muž odešel ze své svatby v poutech Foto: Profimedia.cz
Ruští exekutoři „zabavili” ženicha přímo na svatbě

Dotyčný nejmenovaný muž dlužil své obci přibližně 130 000 rublů (asi 75 000 korun) na nezaplacených účtech za bydlení, ale místo uposlechnutí soudního verdiktu zmizel v tajze, kde se živil lovem zvěře a ryb. Exekutorům nezbylo než využít jedinečnou příležitost, jak dlužníka přistihnout a "zmáčknout" – na jeho vlastní svatbě.

„Exekutoři trpělivě počkali, než novomanželé podepíší oddací list, a vzápětí ženicha odvezli. Nekladl odpor,” poznamenal exekutorský web. Ženich se ze spárů exekutorů dostal sám tím, že ihned vyklidil byt a odevzdal klíče. Do hodiny byl zase zpátky u své choti a dalších svatebčanů.

O názoru novomanželky se exekutoři nezmínili.

Svého druhu kuriózní úlovek si nedávno připsali i exekutoři v Kirovu na severozápadě Ruska. Nemajetnému dlužníkovi zabavili poslední cennosti: snubní prsten, náramkové hodinky a portrét premiéra Dmitrije Medvěděva. Ale portrét prezidenta Vladimira Putina si zkonfiskovat netroufli.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků