Hlavní obsah

Rumun prodával manželku na serveru s ojetými vozy

Dvacetiletý Rumun Alex Cretu z Bukurešti se rozhodl svou pětadvacetiletou manželku prodat. A když prodat, tak rychle. Přestože původně doufal, že by za svou partnerku mohl dostat v přepočtu až 120 miliónů korun, tak velmi rychle snížil své nároky, aby prodej proběhl rychle. Svou ženu tedy nabízel na internetovém serveru zaměřeném na prodej ojetých automobilů.

Rumun prodával manželku na serveru s ojetými vozy

Snížil cenu na 90 000 korun, aby vše proběhlo rychleji. Inzerát mladého Rumuna zní: "Manželka na prodej. Model 1983, v dobrém stavu. Krásné tlumiče, prostorný kufr, druhý majitel. V prodeji s tříletým a pětiletým příslušenstvím. Serióznost vyžadována."

Alex uvedl, že inzerát na stránky umístil částečně jako vtip a částečně proto, že ho už nebavilo, jak do něj jeho manželka často rýpe. S umístěním inzerátu údajně počkal do chvíle, až jeho žena odletí za prací do Španělska a o prodeji se tak nedozví.

Prodejce obdržel velké množství nabídek, ale žádná z nich prý nebyla akceptovatelná. Potencionální prodejci totiž prý nabídli příliš nízkou cenu a nebo si jeho partnerku chtěli koupit na splátky.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků