Hlavní obsah

Rozdováděný hokejista Klepiš se po zlatém návratu podepisoval na ňadra

Čeští hokejisté se po svém zázračném tažení německým hokejovým šampionátem vrátili do své vlasti jako nefalšovaní hrdinové a svůj triumf také náležitě oslavili. Alkohol tekl proudem, Jakub Klepiš si návrat vychutnal stylově a začal se podepisovat hosteskám na jejich ňadra.

Rozdováděný hokejista Klepiš se po zlatém návratu podepisoval na ňadra

Z českých hokejistů bojujících na světovém šampionátu se staly celonárodní hvězdy a každý si to užíval po svém. Roman Červenka se ve vtipném alkoholickém opojení motal po ploše, na které se slavilo a Jakub Klepiš se s radostí chopil fixu a začal se podepisovat jedné z hostesek Tipsportu teamu na její poprsí. Dívce to navíc evidentně velmi lichotilo.

"Bylo to všechno strašně rychlé, hokejisté měli dobrou náladu, bylo tady hodně fanoušků, skvělá atmosféra. Jakub byl spontánní, hrál srdcem, tak taky jedno ode mě dostal," uvedla hosteska Martina, které se Klepiš s radostí podepsal na hruď.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků