Hlavní obsah
Foto: Profimedia.cz

Rodina žaluje předchozího majitele domu kvůli duchům

Žalovat předchozí majitele svého domu se chystá jistá italská rodina, protože prý jim zatajili, že v něm straší. Sedmapadesátiletý Gaetano Bastianelli a jeho manželka Stefania zaplatili v roce 2005 za vilu v umbrijském městě Spoleto v přepočtu tři miliony korun.

Foto: Profimedia.cz
Rodina žaluje předchozího majitele domu kvůli duchům

"Považovali jsme to za koupi století," řekl Gaetano poté, co majitel domu souhlasil, že v domě nechá veškerý nábytek a vybavení včetně šálků na kávu.

Noví majitelé prý nevěděli, že dům stojí nedaleko nepoužívaného hřbitova Pozzi Ginori, ani to, že v 70. letech minulého století tu exorcista vymítal zlé síly.

"Duchové začali své rejdy hned první noc," postěžoval si podle zpravodajského serveru Ananova bývalý dálkový řidič Bastianelli. "Najednou jsem se v jednu nebo ve dvě hodiny ráno vzbudil. Zpod koupelnových dveří prosakovala voda." Do příštího rána prý zase zlomyslní duchové zanechali na všech stěnách "světélkující zelenou plíseň".

Pak se situace začala horšit. Jeho desetiletou dcerku vyděsilo řinčení řetězů a sekačka na trávu a auto jeho ženy se samovolně vznítily.

Gaetano se teď obrátil na právníka Antonia Francesconiho a požádal ho, aby předchozí majitele žaloval za to, že ho neinformovali o tom, že v domě straší. Místní historik Sergio Grifoni potvrdil, že v roce 1977 tu vyháněl exorcista z jisté dívky zlé síly.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků