Hlavní obsah
Robbie Williams se svou manželkou Aydou Fieldovou. Foto: Profimedia.cz

Robbie Williams se oženil

Britský zpěvák Robbie Williams se v sobotu oženil s americkou herečkou Aydou Fieldovou. Obřad se konal jen za účasti dvacítky příbuzných a nejbližších známých ve zpěvákově americkém domě v Beverly Hills. Uvedl to v neděli na svých internetových stránkách britský nedělník Sunday Mirror.

Robbie Williams se svou manželkou Aydou Fieldovou. Foto: Profimedia.cz
Robbie Williams se oženil

Svatby, která se podle předchozích zpráv měla uskutečnit na romantickém ostrově Santa Catalina asi 30 kilometrů od Los Angeles, se zúčastnili například americká herečka Claire Danesová a její britský manžel a také herec Hugh Dancy. S ohledem na někdejší Williamsovy problémy s pitím byla oslava bez alkoholu. Novomanželé mají nyní strávit dva týdny líbánek v mexickém Los Cabos.

Zpěvákova matka Jan je nadšená, že její dříve nevyzpytatelný bouřlivácký synek se konečně rozhodl usadit a vést spořádaný život. Jan od první chvíle vycítila, že Ayda má na Robbieho dobrý vliv. "Robbie v minulosti říkal lidem, že se nikdy neusadí. Ale když potkal Aydu, něco se v něm změnilo a byl s to si představit poprvé v životě vzdálenou budoucnost a rodinu," citoval list nejmenovaný zdroj ze zpěvákova okolí.

Šestatřicetiletý Williams a jednatřicetiletá Fieldová se poznali v roce 2006. O jejich svatbě se spekulovalo od loňského listopadu, kdy zpěvák požádal americkou herečku o ruku v pořadu australského rozhlasu. Později ale tvrdil, že šlo jen o žert. Nyní vše do poslední chvíle úzkostlivě tajili.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků