Hlavní obsah
Michaela Tůmová s Janem Měsťákem Foto: Dialog Jessenius

Pergnerová moderuje rozhlasovou seznamku

Tereza Pergnerová, bývalá televizní moderátorka, se vrací ke svému povolání. Od minulé soboty uvádí na rádiu Frekvence 1 večerní pětihodinovou seznamku, která nese název Rande.

Michaela Tůmová s Janem Měsťákem Foto: Dialog Jessenius
Pergnerová moderuje rozhlasovou seznamku

"Měla jsem dost škarohlídů a všech těch názorů, že nic nezvládnu," komentovala svůj návrat po několika letech do médií Pergnerová a dodala, že by ráda dokázala, že se jen ta něčeho nezalekne.

"Má v sobě ohromný potenciál učinit ještě jeden průlom, nyní jako skutečně originální rozhlasová moderátorka," řekla o jejím projevu programová ředitelka F 1 Barbora Tachecí.

Pergnerová moderovala kdysi na Nově hitparádu Eso, pak bojovala několik let se závislostí na drogách. Závislosti se nezbavila ani po narození syna Samuela, kterého dostala do péče její matka.

Pražský městský soud loni v květnu odsoudil Pergnerovou k podmíněnému trestu za to, že dala nejméně pětkrát pervitin bývalé družce svého bratra. Soud jí potvrdil roční vězení s roční podmínkou.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků