Hlavní obsah
Bruno s maminkou Kamčatkou Foto: Jiří Smutný

Parkerová pomluvila módu v Sexu ve městě

Americká herečka Sarah Jessica Parkerová zkritizovala styl oblékání seriálové postavy Carrie Bradsawové, kterou ztělesnila v oblíbeném televizním seriálu Sex ve městě. Přitom Carrie se pro mnohé diváky stala symbolem módy.

Bruno s maminkou Kamčatkou Foto: Jiří Smutný
Parkerová pomluvila módu v Sexu ve městě

Devětatřicetiletá herečka se do Carrie pustila uplynulý víkend na festivalu časopisu The New Yorker, kde přítomné hosty svým projevem šokovala. Nevybíravým způsobem totiž zkritizovala oblečení, které v Sexu ve městě musela nosit a kterému prý vůbec nepřišla na chuť.

Označila jej za "nevhodné kostýmy" a dodala, že modely, které v současnosti předvádí pro značku GAP, jí vyhovuje mnohem více.

Přitom právě Parkerová, která díky seriálu podstatně změnila svůj vzhled, byla před rokem časopisem In Touch vyhlášena za hvězdu, která ve svém stylu zaznamenala největší proměnu k lepšímu.

Nejvíce se však cítila dotčená Patricia Fieldová, která pro seriál kostýmy navrhovala. Parkerové poznámky ji naprosto vyvedly z míry. Herečka se totiž nechala slyšet, že jediná vkusná věc byly vysoké podpatky. Seriálová Carrie si libovala v luxusních botách od Manola Blahnika.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků