Hlavní obsah
 

Opice vlezla do obchodu s alkoholem a otevřela si láhev. Sušenka ji nezajímala

Kuriózní okamžik zaznamenali zákazníci v obchodě s alkoholickými nápoji v indickém městě Mandla. Do provozovny se zatoulala opice, která se chopila jedné z láhví s alkoholem, otevřela ji a začala konzumovat. O nabízenou sušenku přitom nejevila nejmenší zájem. Video zveřejnila agentura AP.

 
Opice vlezla do obchodu s alkoholem a otevřela si láhev. Sušenka ji nezajímala

Na záznamu z 15. července je vidět primát sedící na pultu a snažící se tlamou otevřít flašku s nápojem. Hned vedle něj sedí obsluha, která nevyvinula nejmenší úsilí mu v tom zabránit. Po chvíli se opici povedlo dosáhnout kýženého cíle a dostat se k obsahu láhve.

V průběhu jejího úsilí jí pracovník obchodu nabídl sušenku, ta ji však vůbec nezajímala a dál se snažila dobýt likér. To se jí záhy podařilo a labužnicky začala obsah konzumovat pomocí předních končetin i jedné zadní.

Na místo byla povolána odchytová služba, která opici vypustila zpět do přírody. Podle zaměstnanců chodila k obchodu už týden a olizovala prázdné flašky odhozené před ním. Zaměstnanci se nechali slyšet, že přijali opatření, aby se to příště neopakovalo. Další pohoštění už si prý nemohou dovolit.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků