Hlavní obsah

Ondřej Vetchý ukázal dceru

Herec Ondřej Vetchý, který si své soukromí přísně střeží, ukázal svoji dceru Veroniku. Přišla za něj převzít do Vinohradského divadla cenu Tý Tý.

Ondřej Vetchý ukázal dceru

Ondřej Vetchý se galavečera nemohl zúčastnit, protože měl představení v divadle. I když v nejmenším nečekal, že by v mužské herecké kategorii mohl bodovat, pro jistotu za sebe poslal dceru Veroniku. Ta byla velmi překvapena, když moderátor večera Karel Šíp vyřkl jméno jejího otce a půvabná černovláska Veronika musela jít převzít cenu.

"Vůbec jsem nečekala, že budu muset na pódium. Táta dnes hraje v Činoherním klubu, tak tady dnes nemůže být. Je mu to líto a všem moc děkuje," řekla Veronika Vetchá.

Ondřej Vetchý

Foto: Profimedia.cz

Z vítězů kromě Vetchého chyběla již jen Lucie Vondráčková, která zvítězila v kategorii Zpěvačka roku. Cenu za ni převzal její tatínek Jiří Vondráček. Lucie je již několik měsíců v Kanadě, kde žije společně se svým přítelem, hokejistou NHL Tomášem Plekancem.

"Lucka tam i pracuje. Posíláme si písničky, nové nápady. Do Čech by se měla vrátit tak za dva měsíce, až Tomášovi skončí sezóna," prozradil Jiří Vondráček.

S Tomášem Plekancem je Lucie již seznámila. "Je to moc fajn kluk. Jako táta jsem spokojený, že je Lucka šťastná a že má chlapa, který jí má rád," dodal Vondráček.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků