Hlavní obsah
 

Objímající se čtyřčátka dobývají svět, za pár dnů je vidělo přes 40 miliónů lidí

Když matka jednovaječných čtyřčat Beth Webbová z kanadského Hythe natočila na Nový rok své jedenapůlroční dcery, netušila, jak obrovský zájem tím vyvolá. Záběry stále dokola se objímajících holčiček v dupačkách od 2. ledna, kdy video zveřejnila na sociální síti, vidělo přes 40 miliónů lidí po celém světě.

 
Objímající se čtyřčátka dobývají svět, za pár dnů je vidělo přes 40 miliónů lidí

Objímací maratón vypukl spontánně poté, co se Abigail, Emily, Grace a McKayla společně dívaly na disneyovku Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa, píše server listu The Daily Herald Tribune. „Jeden pár sester se začal objímat a pak se zapojily všechny a dělaly to dokola a dokola. Vždycky se sice na chvíli vrátily ke hraní, ale pak se znovu začaly objímat,“ uvedla Webbová s tím, že úsměvné počínání holčiček trvalo asi 15 minut.

Takové projevy náklonnosti zatím matka u svých čtyřčat, která se narodila v květnu 2016, nezpozorovala. Běžně se spíše perou o hračky. A příštích zhruba 15 let to podle Webbové asi nebude o moc lepší. „Umím si představit, že spolu budou bojovat dál. Třeba o to, která půjde první do koupelny.“

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků