Hlavní obsah

Nicole Kidmanová porazila Jennifer Anistonovou v karibském tanečním duelu

Hollywoodské krásky Nicole Kidmanová a Jennifer Anistonová v současné době filmují na havajském ostrově Maui romantickou komedii Just Go with It společně s Adamem Sandlerem. A důkazem, že si natáčení užívají, je i bitva v exotickém tanci, do které se půvabné herečky pustily. Podle přihlížejících duel těsně vyhrála Nicole Kidmanová.

Nicole Kidmanová porazila Jennifer Anistonovou v karibském tanečním duelu

"Opravdu je to natáčení tmelí. Působí jako ty nejlepší kamarádky, i v pauzách mezi natáčením tráví veškerý čas spolu, vtipkují a smějí se. Minulý pátek se dokonce odhodlaly zasoutěžit si v místních tancích. My všichni jsme museli rozsoudit, která z nich tancovala lépe," uvedl jeden z členů štábu.

"Tancovaly asi pět minut, obě byly úžasné. Snad všichni jsme byli pro remízu, ale nepřijaly to, a tak se konalo další kolo, to už i s obručemi. Ano, šlo o tradiční tanec hula-hop. Bylo to vážně těsné, ale o chloupek zvítězila Nicole," dodal zdroj.

Člen štábu dodal, že je natáčení celého filmu vlastně jedna velká zábava, samé hry a vtipkování: "Jsem si jistý, že se ta atmosféra promítne do samotného filmu, je to asi nejlepší natáčení, kterého jsem se kdy účastnil."

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků