Hlavní obsah
Soulkostel u vernéřovické studánky. Foto: Kateřina Ostradecká

Nicol Lenertová nebude mít v soutěži protekci

Bývalá moderátorka Televizních novin na Nově Nicol Lenertová se zúčastní nové reality show Miliónový pár. Soutěží bude provázet Robert Hégr, který si je dobře vědom popularity Nicol, nijak jí však nadržovat nebude.

Soulkostel u vernéřovické studánky. Foto: Kateřina Ostradecká
Nicol Lenertová nebude mít v soutěži protekci

"S Nicol jsem se nikdy osobně neviděl, ale samozřejmě o ní dobře vím," řekl Hégr.

"Ovšem je naprosto nemyslitelné, že bych jí nadržoval. Může si být jistá jen tím, že v soutěži bude mít stejná pravidla jako každý jiný," dodal.

Hégr by sám našel odvahu do podobného typu soutěže se přihlásit. Nakonec je ovšem rád, že v ní bude působit jen jako moderátor.

Třináctidílná seznamka na Nově odstartuje v polovině září. V konkurzu na post moderátora uspěl právě devětadvacetiletý Robert Hégr, který pochází z Brna.

Absolvoval Fakultu elektrotechniky a informatiky VUT. Poté působil jako rozhlasový moderátor a nyní je spolumajitelem reklamní a produkční agentury.

Lenertová se v současnosti věnuje hudbě. S Robertem N. nazpívala píseň My to zvládnem, která kdysi proslula v podání Ivety Bartošové a Petra Sepešiho.

Kromě toho Nicol a Robert N. spolu nazpívali duet Znala panna pána z muzikálu Jak utopit doktora Mráčka aneb konec vodníků v Čechách.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků