Hlavní obsah

Nebezpečné milenecké hrátky

Po celé řadě nehod, při nichž se milenci, hledající tiché místo v rušném hlavním městě Bosny a Hercegoviny, v autě zřítili z vysokého srázu do řeky, musela zasáhnout policie. Na nebezpečném "mileneckém parkovišti" nyní bude ve dne i v noci hlídat, aby nedošlo k dalšímu incidentu.

Nebezpečné milenecké hrátky

Místní mladí milenci si tento kopec s krásným výhledem oblíbili jako romantický "šmajchlkabinet". Zaparkují zde a začnou se věnovat jeden druhému. Ani je nenapadne, že by se jim mohlo přihodit neštěstí.

Ale již se stalo několik případů, kdy si milenci nevšimli, že odjistili ruční brzdu, a jeden zvláště náruživý pár auto dokonce tak rozhýbal, že ke kraji srázu prostě doskákalo.

Při nedávném incidentu dvaadvacetiletý Risto Bocić a stejně stará Sonja Pašić zaparkovali tak blízko srázu, že se jejich auto svezlo přes okraj a zřítilo deset metrů do řeky Miljačky.

Nahé milence zaklíněné v autě zachránili kolemjdoucí, kteří nehodu viděli a vytáhli je absolutně prokřehlé a mokré ven. Dvoučlenné policejní hlídky by podobným incidentům měly napříště zabránit, ale kdo ví, zda nakonec nebudou příští obětí nebezpečného kopce právě ony.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků