Hlavní obsah
 

Naštvali ho na úřadu práce, tak do něj vjel autem

V anglickém Norwichi byl v pátek odsouzen k 15 měsícům vězení Christopher Leeds, který před dvěma měsíci vjel se svým vozem skrz vchodové dveře do tamní pobočky úřadu práce. Byl totiž naštvaný a frustrovaný z přístupu úředníků, uvedla britská média.

 
Naštvali ho na úřadu práce, tak do něj vjel autem

Leeds přišel na úřad v pátek 22. března a stěžoval si, že mu nebyla vyplacena podpora v nezaměstnanosti. Úředníci mu ale nemohli pomoci a řekli mu, ať přijde znovu v pondělí. Pětatřicetiletý Angličan jim při odchodu vyhrožoval, že pokud ani pak nedostane svoje peníze, projede autem dovnitř.

Když se dostavil v pondělí, problém s penězi se opakoval. Leeds se napřed pokoušel dostat svou stížnost telefonicky na vyšší místa, ale neuspěl. Praštil proto s telefonem a odešel z budovy.

Za chvíli se vrátil, ne ovšem pěšky, ale v autě. Tedy přesně tak, jak slíbil. Prorazil vchodové dveře a zastavil se o pult na recepci. Naštěstí nikoho nezranil. Do příjezdu policie ho zadržela ochranka.

„Nad svým činem neprojevil žádnou lítost a při výslechu uvedl, že by to udělal znovu,“ okomentoval případ vyšetřující policista Jonathan Church.

Kromě patnáctiměsíčního trestu odnětí svobody byl Leedsovi udělen ještě roční zákaz řízení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků