Hlavní obsah

Mladík si po sexu přišel do lékárny pro prášky, stařenka ve frontě mu vynadala

Mladí a staří lidé mezi sebou často naráží na nepochopení. Zatímco staří mají tendenci moralizovat a vzpomínat na staré dobré časy, mladí si nenechají poradit a mnohdy vzdorují jen z principu. Naprosto ukázkové mezigenerační nepochopení se odehrálo nedávno v jedné slovenské lékárně, kam šel mladík koupit po sexu tabletku.

Mladík si po sexu přišel do lékárny pro prášky, stařenka ve frontě mu vynadala

Mladý Slovák počátkem prosince zašel v Žilině do lékárny, aby tam své sexuální partnerce zakoupil tabletku po sexu, která se užívá po pohlavním styku, aby se předešlo nechtěnému otěhotnění. I tak nepříjemnou situaci, kdy člověk musí čelit tázavým pohledům svého okolí, mladíkovi ještě znepříjemnila stařenka, která stála ve frontě za ním.

Nejprve mu zvědavě nakukovala přes ramena, aby zjistila, co vlastně kupuje. Když pak zaplatil a pomalu odcházel, začala na něj křičet. Celý incident natočila bezpečnostní kamera umístěná v lékárně, uvedl slovenský server Čas.sk.

„Tabletky po. To by se jen pelešilo, pelešilo a hltalo tabletky,“ rozhořčeně za mladíkem volala nervózní stařenka.

„To je mládež, Mon Dieu,“ odfrkla si nakonec před lékárnicí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků