Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Mladík přečerpával vodu z rybníka, aby našel svůj mobil

Kuriózní nápad na vylovení mobilu, který mu spadl do rybníka, dostal šestnáctiletý Němec. Se ztrátou se nechtěl smířit, a tak se rozhodl přečerpat veškerou vodu z rybníka – rovných 1,8 miliónu litrů – do nádrže nedaleké toalety, napsala agentura Reuters. Způsobil tak velkou materiální škodu a mobil se mu stejně najít nepodařilo.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Mladík přečerpával vodu z rybníka, aby našel svůj mobil

„Myslel jsem si, že tyto dvě pumpy odčerpají dostatečné množství vody z rybníka, abych našel svůj mobil. Věděl jsem, že už nejspíš nebude fungovat, ale chtěl jsem dostat zpět kartu s fotkami, videem a adresářem,“ řekl podle agentury Reuters nebezpečně vynalézavý teenager z městečka Meppen v německé spolkové zemi Dolní Sasko.

Mladík si mylně myslel, že toaleta v rybářském klubu, který sousedí s rybníkem, je propojena se systémem odpadních vod. Nebylo tomu tak. Přečerpávaná voda záhy vyplnila septik, přetekla a v rybářském klubu způsobila kalamitu.

Mládenec přesto ani po akci svůj nápad nepovažuje za tak špatný. „Skoro se to povedlo, ne?“ konstatoval po akci.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků