Hlavní obsah

Miss ČR Jandová: Chtějí mi zničit vztah

Na samém konci dovolené pokazila Zuzaně Jandové klid a relaxaci v egyptském Šarm as Šajchu bulvární média. Ta totiž přišla s teorií, že její vztah s přítelem Tomášem Koběrským je v krizi a okamžitě přispěchala s tezí, že má za mladého přítele již movitou náhradu. Jejím novým objevem má být bohatý přítel další missky Romany Pavelkové. To je však dle Jandové holý nesmysl.

Miss ČR Jandová: Chtějí mi zničit vztah

"Už neví, co by na mě vyhrabali. Můj vztah s Tomášem je zcela bez problémů a rozhodně nemám potřebu hledat si za něj nějakou bohatou náhradu. Navíc s přítelem Romany Pavelkové Robertem se znám opravdu jen hodně málo. Několikrát jsme se viděli na pracovních večírcích či akcích, ale vždy se naše rozhovory odvíjely pouze v pracovním duchu," říká úřadující Miss ČR Jandová.

Informace o tom, že by měl podnikatel Robert neustále volat Jandové, se Romaně Pavelkové vůbec nezamlouvaly, ale Jandová ji okamžitě uklidňovala slovy, že je to absolutní výmysl a že se opravdu nemá čeho bát.

Právě Jandová ví už o bulváru své. Krátce po vítězství ve dvacátém ročníku tradiční soutěže krásy se na ni bulvární média doslova vrhla a předháněla se v tom, kdo si do jejího soukromí řízne absurdněji a bolestivěji.

Přílet Kristýny Lebedové oplakala

Zuzanu Jandovou tak aspoň v úterý rozveselil přílet II. vicemiss Kristýny Lebedové, která si z Dominikánské republiky přivezla mezinárodní titul Miss Tourism Intercontinental 2008.

Při příletu Kristýny Lebedové ukápla slza oběma misskám.foto: Právo/Michaela Říhová

Zuzana Jandová se na Kristýnu Lebedovou velmi těšila.foto: Právo/Michaela Říhová

"Hrozně jsem se na Kristýnku těšila a teď už jí mám konečně tady. Koupila jsem jí na přivítanou plyšového medvídka s kytičkou a vyřešila tak otázku, zda jí přivést plyšáka či kytku," smála se Jandová a přílet své kamarádky dokonce radostí oplakala.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků