Hlavní obsah

Mareš s milenkou mění image, najali si stylistu Krainové

Leoš Mareš mění image. S přítelkyní Hanou Svobodovou si najali profesionálního stylistu, který mění celý jejich šatník. Moderátor s partnerkou "sáhli" po stylistovi Filipovi Vaňkovi, jehož služeb využívají například světové topmodelky Simona Krainová či Pavlína Němcová.

Mareš s milenkou mění image, najali si stylistu Krainové

"Filipa známe oba dlouho a baví nás jeho práce. Často s Leošem chodíme na veřejné akce a je moc příjemný, když se o nás po stránce oblečení někdo postará," řekla Novinkám Hana Svobodová.

S oblečením, které jim vybírá, jsou oba spokojeni. "Určitě. Občas mě oblékne do věcí, které by mě samotnou nikdy nenapadlo koupit. Například pro valentýnskou párty mi vybral šílený, pestrý legíny, na které bych sama nikdy nenašla odvahu. Když jsem si je zkusila, byla jsem moc spokojená," prozradila modelka.

Oblečení, které Marešovi stylista obléká, je velmi mladistvé. A Svobodová je z nové image svého přítele nadšená. "Podle mě mu styl oblečení, které Filip vybírá, skvěle sedí. A Leoš s v tom cítí výborně," říká Svobodová.

Ke dni zamilovaných jí Leoš podaroval růží. "Dostala jsem jen symbolicky jednu růži. Valentýna vůbec neřešíme. Máme se rádi celý rok a dárky si dáváme průběžně," dodala Svobodová na valentýnské párty v Coco café.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků