Hlavní obsah
„Hmyz na talíři“ Foto: Lenka Šenková

Lešek Semelka shazuje přebytečná kila

Zpěvák Lešek Semelka nyní tráví skoro každé ráno na tenisových kurtech. Po vánočním a novoročním nicnedělání totiž zjistil, že zase přibral. Dal si tedy pro letošní rok předsevzetí, že přebytečná kila shodí. Jako správný štír hodlá vynaložit veškerou vůli a energii, aby své předsevzetí splnil.

„Hmyz na talíři“ Foto: Lenka Šenková
Lešek Semelka shazuje přebytečná kila

"Kolik chci shodit, to neřeknu, rozhodně ale chci, aby to na mně bylo vidět. Na Tři krále mi začal pracovní maratón, takže na přejídání nebudu mít ani čas," řekl Lešek Semelka, který už o prvním lednovém víkendu bude účinkovat v Bratislavě v Kleopatře a pak se opět rozeběhnou představení Tří mušketýrů v Divadle Broadway, kde hraje Porthose.

Horoskopy se neřídí

Semelka si docela rád čte své horoskopy a konfrontuje je se skutečností, i když se jimi neřídí. "Někdy tam vystopuji věci, které se mi skutečně staly, ale myslím, že je to spíš náhoda. Ani třináctka mě nezaskočí, je mi to úplně jedno, navíc se mi nezdá, že by to bylo nešťastné číslo."

V jedné věci má ale jasno. V příštím životě by chtěl být psem. "Je mi totiž v maskérně blaze při líčení obličeje, maskér nebo maskérka mě při něm příjemně šimrají. Možná, že dámám, které jsou zvyklé se líčit, ten pocit nic neříká, ale mně to dělá moc dobře. Tak se má určitě pes, kterého páníček drbe," usmál se Lešek.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků