Hlavní obsah

Kylie Minogue si nechala zmrazit část vaječníků

Australská zpěvačka Kylie Minogue se podrobila revoluční terapii, která jí má umožnit početí prvního dítěte, až se vyléčí z rakoviny prsu. Nyní absolvuje chemoterapii a ozařování v Paříži, kde s ní je její přítel Olivier Martinez a jeho rodiče.

Kylie Minogue si nechala zmrazit část vaječníků

Sedmatřicetiletá Kylie má za sebou dvě úspěšné operace v rodném Melbourne. Onemocnění u ní lékaři zjistili v květnu. [celá zpráva] Lékaři zpěvačce prý řekli, že má velkou naději se z rakoviny vyléčit. Součástí léčby je blokování produkce ženského hormonu estrogenu pomocí medikamentů. Tento hormon pomáhá nádoru ničit zdravou tkáň.

V důsledku nepřítomnosti estrogenu se ale v pacientčině těle nevytvářejí vajíčka. Kylie si proto dala odejmout a zmrazit část vaječníků. Až jí doktoři sdělí, že se rakoviny zbavila, budou jí voperovány nazpět v naději, že se v nich vajíčka znovu začnou vytvářet.

"Kylie poté, co jí řekli, že má rakovinu, nemyslela na své vlastní zdraví, nýbrž na to, že možná nikdy nebude moci mít děti. Jeden odborník se zmínil o možnosti nové terapie a ona se této šance chopila," řekl jeden zpěvaččin přítel.

Terapie, pro niž se australská popová hvězda rozhodla, dosud vedla k úspěšnému těhotenství ve dvou případech.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků