Hlavní obsah

Kylie Minogue prospívá terapie růžovou barvou

Nejen tradičními radami lékařů se řídí australská zpěvačka Kylie Minogue, která se v těchto dnech zotavuje z prodělané operace prsu. Pacientka si dopřává terapie růžovou barvou a věří, že se díky tomuto postupu bude brzy cítit lépe, než kdyby jej nevyzkoušela. Informoval o tom list The Sun.

Kylie Minogue prospívá terapie růžovou barvou

Zákrok Minogue, při němž jí lékaři z prsu vyňali rakovinový nádor, byl úspěšný. [celá zpráva] Nyní je již zpěvačka v domácí péči, odpočívá v domě svých rodičů v Melbourne, kde jí kromě příbuzných dělá společnost její přítel, francouzský herec Olivier Martinez.

Již v době, kdy ještě pobývala v soukromé nemocni St. Frances Xavier Cabrini, na barevnou terapii myslela. Kvůli ní byly zdi jejího pokoje natřeny narůžovo. Stačilo prý zažádat místní personál, který jí s chutí službu prokázal.

I doma se Kylie barev vzdát nehodlá, trvá na tom, že barvy, jimiž se obklopuje, ovlivňují její zdravotní stav. Proto se teď nejčastěji obléká do růžové. I přátelé o tom vědí, proto jí zasílají dárečky právě v těchto odstínech.

Odborníci se shodují, že zpěvaččin nápad není zcela od věci. "Různé barvy skutečně mohou vylepšit náladu," uvedl jeden z nich s tím, že právě udržení pozitivního přístupu hraje při léčbě nemalou roli. Růžová je zároveň barvou mnohých charitativních organizací, které se angažují právě v oblasti rakoviny prsu.

Kvůli rakovině prsu Minogue odložila nejen koncertní turné, ale také mateřství. [celá zpráva] Plánovaná chemoterapie by přitom podle lékařů mohla pacientce způsobit doživotní sterilitu. Kylie však stále doufá, že se matkou jednou stane. "Odložili jsme dítě, ale modlíme se a věříme, že ne navždy. Miluji Kylie z celého svého srdce a opravdu si miminko přejeme," uvedl Martinez.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků