Hlavní obsah

Iveta Bartošová se chystá na čtyřicítku

Zpěvačka Iveta Bartošová na jaro příštího roku plánuje mohutnou párty, která se bude konat u příležitosti jejích čtyřicátých narozenin. Životní jubileum chce přivítat v kruhu svých přátel a kolegů.

Iveta Bartošová se chystá na čtyřicítku

"Chystám na jaro velké oslavy. Doufám, že přijdou všichni přátelé, které pozvu. Víc ale neprozradím," uvedla Iveta, která vstoupila do světa showbyznysu jako sedmnáctiletá dívenka z Beskyd. Dnes tvrdí, že se jí splnily všechny její sny.

"Skutečně se mi splnily všechny moje sny. Už od čtyř let jsem chtěla zpívat a pohybovat se v prostředí popmusic. Jsem spokojená. Jsem velmi citlivý člověk a nepatřím do normálního světa. Patřím pouze do této branže."

Vytváří si čistý svět

"Jsem vlastně šťastná jen na jevišti a pak doma se synem Arturem. Při koncertech si vytvářím svůj vlastní svět, krásný, čistý a bílý. Snažím se ho prostřednictvím písniček přenést na ostatní lidi. Ovšem srážka s realitou bývá občas velmi drsná. Špatně to snáším," svěřila se Iveta Bartošová.

"Samozřejmě jsou lidé, kteří znají moji povahu a zneužívají toho. Teď mám ale okolo sebe tým skvělých a silných přátel. Budou mě chránit a já budu mít konečně čas na sobě pracovat a věnovat se i sama sobě. A hlavně svému synovi. Moc zvláštních přání vlastně nemám. Chtěla bych být především v pořádku. Psychicky i fyzicky. A být pořád dobrou mámou," dodala.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků