Hlavní obsah
 

Irský europoslanec se zapojil do videokonference o rozpočtu EU bez kalhot

Irský europoslanec Luke Ming Flanagan bezděčně dokázal přitáhnout k debatě europarlamentního výboru desítky tisíc diváků, kteří obyčejně přenosy z politických jednání nevyhledávají. Spíše než téma diskuse o příštím rozpočtu Evropské unie totiž pobaveně sledovali, jak levicového politika přistihla kamera v nedbalkách. Bez kalhot a na rozestlané posteli na dálku debatoval s eurokomisařem Joachimem Hahnem o rozdělení peněz z unijní kasy.

 
Irský europoslanec se zapojil do videokonference o rozpočtu EU bez kalhot

Poslanec na videu nyní kolujícím po sociálních sítích zjevně netušil, že kamera zabírá i spodní část jeho těla, kde bylo pod košilí vidět holá stehna. Své opomenutí okomentoval s nadhledem.

"Ještě dvě minuty před tím jsem byl jen v tričku. Rozhodl jsem si obléci košili, abych vypadal důstojně! To zafungovalo opravdu dobře," napsal na Twitteru. Doplnil, že si krátce před konferencí vyrazil zaběhat.

V době koronavirové pandemie, kdy se mnoho lidí potýká s tím, jak co nejlépe zvládnout své pracovní videokonference, vyvolalo jeho opomenutí stovky pobavených reakcí.

Luke Ming Flanagan

Foto: Profimedia.cz

"Jsem pro ležérní oblékání. V případě politiků jsem ovšem možná staromódní, ale preferuji, když jsou v kalhotách," napsal jeden z uživatelů Twitteru.


yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků