Hlavní obsah

Golfová fanatička Doleželová hraje i na sněhu

Misska Jana Doleželová patří už několik let k nadšeným milovnicím golfu. Teď ovšem svou vášeň dotáhla do extrému. Zúčastnila se golfového turnaje, kde se hrálo přímo na sněhu. A nakonec si z něj odnesla i ocenění.

Golfová fanatička Doleželová hraje i na sněhu

„Golfová sezóna v Česku ještě nezačala. Nedržela jsem golfovou hůl v ruce už přes tři měsíce a musím se přiznat, že už mě pořádně svrběly dlaně. Když jsem dostala nabídku na účast v tomhle zimním turnaji, tak jsem neodmítla, protože každý trénink je dobrý,“ vysvětlila své účinkování na extrémním setkání golfistů Doleželová.

Golf na sněhu má svá specifika. Z pochopitelných důvodů se nemůže hrát s bílými míčky, ale s barevnými. Speciální musí být i obutí hráčů. Aby se na zasněžených greenech golf resortu Grund v Mladých Bukách nebořili, museli nazout speciální sněžnice. „Přiznávám, že s normálním golfem se to nedá srovnávat, ale rozhodně při tom byla spousta legrace,“ zhodnotila své účinkování pohledná černovláska. Ta budila mezi účastníky turnaje podobný zájem jako občerstvovací stanice u třetí jamky, kde se podávalo něco silnějšího na zahřátí.

„Jana nás svým výkonem všechny příjemně překvapila. Nakonec se sice na stupně vítězů nedostala, ale zase jsme jí udělili cenu pro nejlépe oblečenou hráčku,“ se smíchem glosoval účast Doleželové jeden z pořadatelů turnaje Jan Grund, který se zúčastnil i jako hráč.

„Doufám, že tuhle zkušenost zúročím v sezóně. Už teď vím, že mne čeká pár opravdu důležitých turnajů, kde bych ráda uspěla,“ dodala Doleželová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků