Hlavní obsah
Oficiální znak brazilského fotbalového klubu Clube de Regatas do Flamengo. Foto: Profimedia.cz

Fanda až za hrob. Na tělo si nechal vytetovat dres svého oblíbeného klubu

Kdyby chtěl někdo dříve pochybovat, že je třiatřicetiletý José Maurício dos Anjos z brazilského Rio de Janeira zarytým fanouškem fotbalového týmu Clube de Regatas do Flamengo, nyní už na vážkách dozajista nebude. Brazilec si totiž nechal na horní část těla vytetovat oficiální klubový dres.

Oficiální znak brazilského fotbalového klubu Clube de Regatas do Flamengo. Foto: Profimedia.cz
Fanda až za hrob. Na tělo si nechal vytetovat dres svého oblíbeného klubu

Zdobením svého těla strávil José celý rok. Trvalo totiž přesně 90 hodin a 32 návštěv, než tatér dílo v podobě dresu fotbalového klubu z Rio de Janeira dokonal.

Die-hard soccer fans have been known to do some crazy things to honour their favourite teams, but I don’t remember...

Zveřejnil(a) Adom TV dne 26. duben 2018

Výsledek je ale opravdu autentický. Kromě tradičních červenočerných horizontálních pruhů, které zdobí celou horní část jeho těla, nechybí ani oficiální klubový znak na hrudi a číslo deset na zádech.

Fotbalový nadšenec brazilským médiím prozradil, že o něčem podobném přemýšlel už od svého dětství. Nyní se jeho dlouhodobý sen stal skutečností.

O motorista de caminhão José Maurício Dos Anjos tatuou a camisa do Flamengo: "Sempre sonhei fazer uma homenagem como essa" https://glo.bo/2Jjk2R5

Zveřejnil(a) Globo Esporte dne 23. duben 2018

„Moje vášeň pro Flamengo pochází z dětství. Otec byl také velkým fanouškem a neustále mi nosil dresy a jiné klubové předměty. Vždycky jsem chtěl klubu prokázat takovou poctu,“ svěřil se José serveru O Globo.

O torcedor do Flamengo, José Maurício dos Anjos, de 32 anos e morador de Joinville (SC), deu o que falar nas redes...

Zveřejnil(a) Fatos da Fama dne 22. duben 2017

Celý postup vytváření tetování poctivě sdílel na svém Instagramu, kde ho sleduje 25 tisíc lidí. Jak se zdá, šílený počin mu zajistil relativně velkou popularitu. Reakce jsou však různé, někteří jeho rozsáhlé tetování kvitují, jiní kroutí hlavou a nedokáží něco takového absolutně pochopit.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků