Hlavní obsah
Účastníci Tříkrálové sbírky 2017 v Dobrušce. Foto: Dana Ehlová

Elton John se utkal s Annou Kurnikovovou

Britský legendární hudebník Elton John se před pár dny u příležitosti konání každoroční akce své charitativní nadace na boj proti AIDS převtělil do role sportovce. S chutí nastoupil na kalifornský kurt, kde poměřil síly s ruskou tenistkou Annou Kurnikovovou.

Účastníci Tříkrálové sbírky 2017 v Dobrušce. Foto: Dana Ehlová
Elton John se utkal s Annou Kurnikovovou

Výtečný zpěvák přibral do týmu světové tenisové eso Andyho Roddicka, zatímco blonďatá ikona bílého sportu dala přednost partnerství s Andre Agassim.

Sedmapadesátiletý John při World Tennis Team Smash odložil tradiční extravagantní oblečení a navlékl se do bílého. Svůj výkon neponechal osudu, s taktikou mu ochotně poradil nejen Roddick, ale také bývalá americká šampiónka Billie Jean Kingová, která se zpěvákem benefiční zápas spoluorganizovala.

Anna si nejprve sira Johna bedlivě prohlédla a Agassimu, který se během turnaje za nadšeného aplausu diváků převlékl, věnovala pobavený úsměv. O své výhře ani na okamžik nezapochybovala. A nemýlila se. Ačkoli se John s Roddickem do hry pustil s vervou, nakonec ho osvědčená dvojka Kurnikovová a Agassi hravě přemohla.

Johnova mezinárodní nezisková nadace pomáhá nakaženým virem HIV již dvanáct let. Pravidelně financuje světově programy na podporu nemocných. Od roku 1992 se jí podařilo vybrat 50 miliónů dolarů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků