Hlavní obsah

Diana Kobzanová se začne učit mluvit

V neděli 5. března startuje Noční show reality show Vyvolení 2. Moderovat ji bude Diana Kobzanová s Liborem Boučkem, se kterým se bude pravidelně v moderování střídat. Přestože si Diana již roli moderátorky vyzkoušela loni na podzim, když uváděla soutěž Miss Eurosport, čeká ji ještě spoustu příprav a to zejména v podobě kurzů mluvení.

Diana Kobzanová se začne učit mluvit

Asi největší obavy má modelka z toho, aby ji lidé nevypískali a aby napětí vydržela až do června. Přinášíme vám kratičký rozhovor, ve kterém se Diana svěřuje se svými pocity pár dní před premiérou.

Od příštího týdne budete moderovat Noční show, s jakými pocity do toho jdete?

Vzhledem k tomu, že mám dost práce, tak si pořád neuvědomuji, co vše mě čeká. Za chvíli ale začnou zkoušky k natáčení, tak mi to dojde.

Na co se nejvíce těšíte?

Na to, že budu moci komunikovat s lidmi ve Vile. Diváci je znají jen z obrazovky, já budu přímo u nich, a to je nejzajímavější. 

Z čeho máte obavy?

Bojím se toho, aby jsem s VyVolenými dokázala komunikovat tak, aby mi řekli co nejvíce. Neměli bychom v Noční show vynechat intimní detaily, tak doufám, že budou otevření.

Je to vaše první velké moderování, věnovala jste čas nějaké přípravě?

Zatím ne, nebyl čas. Nepočítala jsem s tím, že bych něco takového mohla dělat. Už teď ale vím, že začnu navštěvovat kurzy mluvení. I když nemám žádnou vadu řeči, vím, že můj projev není profesionální, občas i drmolím. Chci se tomu vyvarovat, takže na sobě začnu pracovat. 

Co na to, že budete moderovat Noční show, říká přítel?

Má radost, ale vzhledem k tomu, že žije v Moskvě, je i trochu smutný, že na něj nebudu mít tolik času. Ale chápe to, je rozumný.

Teď budete stát na druhé straně barikády. Budete odhalovat soukromí jiných lidí... Budete s nimi soucítit nebo do nich půjdete tvrdě a budete chtít vědět naprosto všechno?

To záleží na situaci. Nikomu nebudu nadržovat, budu naprosto nestranná. To ale neznamená, že se k těm lidem budu chovat špatně nebo z nich tahat šílenosti. Na každé věci se dá rozumně dohodnout. Pokud mi VyVolení nebudou schopni odpovědět, zkusím se zeptat jinak. Odpověď ale chci.

Na co se díváte v televizi?

Jsem maniak na zprávy. Snažím se nevynechat ani jedny. V 19:00 si pustím Primu a poté sjedu všechny. Sleduji i publicistiku. Teď se těším na film Nepřítel státu, který budete vysílat. Samozřejmě jsem nevynechala ani první řadu VyVolených.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků