Hlavní obsah
Italský premiér Silvio Berlusconi Foto: Alessia Pierdomenico, Reuters

Co jsem singl, ženy na mě stojí frontu, vtipkoval Berlusconi

Italský premiér Silvio Berlusconi, který žije se svou manželkou odděleně, v pátek řekl, že od té doby, co je singl, ženy na něj stojí frontu. Podle agentury AP Berlusconi žertoval, že nemá absolutně žádný problém sjednat si rande.

Italský premiér Silvio Berlusconi Foto: Alessia Pierdomenico, Reuters
Co jsem singl, ženy na mě stojí frontu, vtipkoval Berlusconi

Berlusconi, známý svou reputací záletníka, hovořil v Římě u příležitosti vydání knihy, která shromáždila přání všeho dobrého, jemuž se mu dostalo poté, co na něj loni v prosinci zaútočil mentálně narušený muž a zlomil mu nos a dva zuby. [celá zpráva]

Na dotaz, komu by chtěl sám napsat, Berlusconi řekl, že "všem mým přítelkyním". Třiasedmdesátiletý Berlusconi figuroval loni v sexuálním skandálu v souvislosti s osmnáctiletou studentkou Noemi Letiziovou, kvůli níž jeho žena Veronica Lariová požádala o rozvod. Vztah mezi italským premiérem a budoucí modelkou zůstal nevyjasněný. Média navíc premiéra obvinila ze styku s nezletilými dívkami.

Berlusconi nikdy neskrýval, že není svatý, a také kategoricky popřel, že by někdy za sex platil.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků