Hlavní obsah

Britney Spearsová je zpět v sedle, znovu se zamilovala

Britney Spearsová konečně opět našla někoho, kdo dokáže ukočírovat její divokou duši. Oním vyvoleným se zdá být hudební textař Howie Day. Právě s ním totiž Spearsová zamířila společně domů po romantické schůzce. Dle mnoha blízkých vypadá prý zpěvačka provázená trablemi konečně šťastně.

Britney Spearsová je zpět v sedle, znovu se zamilovala

Jak tvrdí svědci, noc s Howiem Dayem musela stát za to, jelikož se Spearsová bez ustání usmívala i ráno po setkání. Zpěvačka, která je matkou dvou dětí, se šestadvacetiletým Dayem potkala během odvykací kúry. Společně si nejdříve zašli na večeři a poté pokračovali v zábavě v jednom baru v pozdních nočních hodinách. Na svých internetových stránkách to uvedl britský deník Guardian.

Jeden z přihlížejících tvrdí, že si večer opravdu užívali a působili nesmírně zamilovaně. Nejen on si myslí, že by to mohl být právě ten typ vztahu, který teď zpěvačka opravdu potřebuje. Není totiž tajemstvím, že by potřebovala někoho, kdo ji pořádně postrčí i v pracovním životě. První čtyři comeback koncerty totiž Spearsová zrušila s tím, že na ně zatím není připravená.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků