Hlavní obsah

Bond Daniel Craig se v novém snímku líbá s mužem

Zatímco v nové bondovce Daniel Craig vystupuje jako svůdce a milovník žen, ve filmu Infamous udělá radost spíše gayům. Tento snímek mající v současnosti premiéru totiž láká diváky mimo jiné také na Danielův herecký výkon, který je okořeněn líbáním s mužem.

Bond Daniel Craig se v novém snímku líbá s mužem

Prvními svědky Danielova líbání s chlapem byli návštěvníci Mezinárodního filmového festivalu v Benátkách. Snímek Infamous představuje Craiga jako jednoho z brutálních vrahů, kteří zmasakrovali ve státě Kansas rodinu farmáře. Do jejich mysli se snaží proniknout spisovatel Truman Capote a vyprávění použít pro svůj román In Cold Blood. Mezi spisovatelem a vrahem Perrym Smithem, jehož ztvární právě Daniel Craig se vytvoří hluboký vztah. Muži se nakonec v intimní chvíli políbí.

"Nikdy jsem nesnil o tom, že bych políbil Jamese Bonda," tvrdí Toby Jones, který si zahrál spisovatele Capoteho, "teď, když to mám za sebou, můžu říct, že doufám, že jsem jen prvním z mnoha!"

Jenže režisér Douglas McGrath tvrdí, že Danielovi to jako Bondovi v ničem neuškodí. "V našem filmu je to někdo úplně jiný. Mnoho lidí ho dokonce nebylo schopno poznat. Má tmavé vlasy a hraje tak, že ho nepoznáte," míní McGrath.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků