Hlavní obsah

Angelina Jolie: Jizvy mám jen po sexu

Herečka Angelina Jolie přiznala, že jsou její intimní partie poznamenány jizvami. Ty však nemá z žádného lékařského zákroku, ale sexuálního experimentování. Ve čtrnácti letech byla totiž posedlá upíry a se svým tehdejším přítelem se pustila do složité erotické hry s noži. Skončilo to několika řeznými ranami na břiše a horních částech stehen.

Angelina Jolie: Jizvy mám jen po sexu

„Když mi bylo čtrnáct, sbírala jsem nože. Můj první přítel a já jsme se jednou dostali do takové postelové bitvy a docela u toho bláznili. Lidé si myslí, že se to teď děje pokaždé, když s někým vlezu do postele. Bylo to přitom něco, co ani on už nikdy nechtěl znova absolvovat. Byla to chyba a skutečně jsme se hodně zranili. Byli jsme ale prostě mladí, znáte to, když jste posedlí upíry a těmito věcmi. Prostě jsme experimentovali. Byla to nehoda, po níž jsem skončila v nemocnici,“ komentovala Angelina sexuální zážitek, který jí novináři často předhazují.

Posedlost krví ale projevila i později. Když se vdávala za prvního muže Jonnyho Lee Millera, měla na sobě tričko s jeho jménem, které napsala vlastní krví. S druhým manželem Billym Bobem Thorntonem přitom zase nosili na krku ampule s krví toho druhého.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků