Hlavní obsah

Mistr v tetování Bobby Doranje přesvědčený o tom, že o víkendu překonal světový rekord. Tetovacími jehličkami pracoval na kůži jednoho ze svých přátel bez přestávky více než třicet hodin.

30 hodin tetování

Podle Guinnessovy knihy rekordů bylo dosud nejdelší nepřerušené tetování zaznamenáno v Británii před dvěma lety v délce 27 hodin a dvanáct minut. Svými třiceti hodinami a patnácti minutami ho tedy Texasan Bobby Doran pravděpodobně překonal - pokud byly při pokusu o rekord dodrženy všechny podmínky, píše agentrura Reuters.

Jisté je, že po mnoha hodinách usilovné práce skončil Doranův přítel Bill Davis s většinou kůže pokrytou umnými obrázky lebek, draků, blesků, mraků a pochopitelně Ježíše. "Dávám takhle lidem aspoň kousek víry," říká Doran, který tvrdí, že tímto tradičním způsobem zdobení těla šíří víru svatou. Při pokusu o rekord prý spotřeboval tolik inkoustu jako jindy za celý týden. "Samotné tetování zase tolik nebolí, ale sedět třicet hodin v tom křesle, to bylo fakt utrpení," poznamenal čerstvě otetovaný Davis.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků