Mělo to být romantické rande, které si pár na začátku srpna domluvil prostřednictvím mobilní aplikace. Čtyřiadvacetiletý Liam Smyth vzal slečnu na večeři a následně se oba přesunuli do jeho bytu v Bristolu.

Od té doby se však začaly dít divné věci. Dívka si odskočila na toaletu, kterou se jí podařilo ucpat. V panice vyjmula exkrement z mísy a vyhodila jej z okna. Tím si však nepolepšila, naopak. Uvázly v malé štěrbině mezi dvěma okenními tabulemi, a protože okno nešlo otevřít, musela začít vymýšlet alternativní řešení.

Liam Smyth se snažil dívku vytáhnout, ale marně.

Liam Smyth se snažil dívku vytáhnout, ale marně.

FOTO: Profimedia.cz

Zjistila však, že nemá na vybranou a šla s kůží na trh. S trapnou událostí se Smythovi přiznala. „Přišla s vystrašeným pohledem a řekla, že se mi s něčím musí přiznat. ‚Musela jsem na záchod a nešlo to spláchnout. Nevím proč, ale ve zmatku jsem to toaletním papírem vyjmula a vyhodila z okna,‘ svěřila se mi,“ popisuje Smyth.

Tvrdila, že je amatérská gymnastka

„Okno jde bohužel otevřít jenom na vrchní straně. Za ním se skrývá další neotevíratelné okno a mezi nimi je asi půl metrová štěrbina. Chtěl jsem jít pro nářadí a okno rozbít, ale slečna měla „lepší“ nápad. Tvrdila, že je amatérská gymnastka a přemluvila mě, že výměšek zvládne ze štěrbiny vytáhnout.“

Dívku zachránili přivolaní hasiči.

Dívku zachránili přivolaní hasiči.

FOTO: Profimedia.cz

„V okně ale uvázla. Snažil jsem se jí pomoct, ale nešlo to. Byla vzhůru nohama už asi 15 minut. Začal jsem se bát o její zdraví a raději zavolal hasiče,“ popisuje mladík. Ti za chvíli přijeli a nebohou slečnu z útrap vymanili.

„Je to milá dívka. Nejsem si jistý, jak se to vyvine, ale určitě bych ji rád viděl znovu,“ uzavřel Smyth.