Poprvé se 21letému obchodníkovi přihodila tato nepříjemnost letos v dubnu. Seděl na mobilní toaletě na jedné stavbě v Sydney, když v tom ho kousla snovačka Hasseltova (Latrodectus hasseltii). Jedná se o jedovatého pavouka, Jordan, který nechtěl zveřejnit své příjmení, proto musel na ošetření do nemocnice.

V úterý se mu to stalo znova a bylo to skoro jako přes kopírák. Opět si šel ulevit na toaletu v rozestavěné budově v Sydney a opět ho kousl pavouk do intimních míst.

„Jsem teď ten největší smolař v zemi,“ řekl stanici BBC.

Po prvním kousnutí se přitom stal velmi opatrným a mobilním toaletám se nějaký čas raději vyhýbal.

„Ten den toalety zrovna vyčistili, tak jsem si říkal, že to je moje šance jednu použít. Podíval jsem se pod sedátka a sedl si a pustil se do toho. Pak už jsem byl jen ohnutý bolestí,“ uvedl s tím, že si není jistý, jaký druh pavouka ho kousl tentokrát.

Podruhé už padaly vtípky

I tentokrát musel do nemocnice a pár dní si pobude doma, nicméně jeho kolegové už z incidentu tentokrát nedělali velkou vědu.

„Když se to stalo poprvé, tak se báli. Tentokrát si ze mě dělali legraci ještě předtím, než jsem nastoupil do auta,“ řekl Jordan a dodal, že mobilním toaletám se odteď bude vyhýbat, i kdyby mu šlo o život.

Snovačka Hasseltova, která Australana kousla poprvé, je snadno rozpoznatelná díky červené skvrně na zadečku. Její kousnutí může způsobit silnou bolest a nevolnost. Jsou zaznamenány i případy úmrtí, k žádnému však nedošlo od roku 1956, kdy byl vyvinut protijed.