Hotel Paw Seasons, který se nachází poblíž města Bristol, připravil dovolenou ve spolupráci s portálem veryfirstto.com, který se na podobné nabídky specializuje. Na svém kontě má například dvouleté prázdniny v přepočtu za 30 miliónů korun. [celá zpráva]

Tvůrci projektu nezanedbali žádný detail a postarali se o to, aby dovolená byla luxusní v opravdu všech ohledech. Čtyřnohý host bude bydlet ve svém vlastním apartmá s televizí, na které poběží filmy jako Lassie nebo 101 dalmatinů. Při jejich sledování si bude moct pochutnat na psím popcornu.

V hotelu Paw Seasons si hafani užijí opravdový luxus

Hotel Paw Seasons nabízí opravdový luxus.

FOTO: Profimedia.cz

Velký důraz je kladen na péči o tělo a vzhled. Na psy čekají lázně, aromaterapie, masáže, koupele, a dokonce i pedikúra. Zanedbat nelze ani kondici, hafani si tedy užijí například lekce surfování a běhání po pláži v doprovodu britského olympionika Daie Greena. Třešničkou na dortu je pak osobní kuchař, který se bude psovi starat o přípravu všech pokrmů.

Dovolená toho zahrnuje opravdu hodně
Apartmá s televizí
Bouda v podobě páníčkova domu
Osobní kuchař
Procházky po pláži
Lekce surfování
Odborník na psí chování
Kurz reiki (východní léčitelská metoda)
Lázeňské procedury a péče o tělo
Luxusní výbava a oblečení

Vzhledem k ceně pobytu nedostanou psi žádnou obyčejnou výbavu. Obojek bude od značky Louis Vuitton, vodítko, pláštěnka a oblečky pak od dalších prestižních výrobců. K ruce, nebo spíše tlapce, bude i expert na psí chování, který bude psy odnaučovat případným špatným návykům.

Majitelé psů se dovolené nebudou moct zúčastnit, ale personál hotelu je bude o stavu jejich miláčka pravidelně informovat přes Facebook nebo Twitter. Psům se asi stýskat nebude, každý totiž dostane jako boudu zmenšenou verzi domu jejich páníčka.

Na každého psa čeká zmenšenina domu jeho páníčka

Na každého psa čeká zmenšenina domu jeho páníčka.

FOTO: Profimedia.cz

Každý, kdo tuto dovolenou svému psu pořídí, zároveň přispívá na dobrou věc. Z celkové částky 47 tisíc liber jde totiž úctyhodných 8400 liber na psí charitu.

„Jako lídr trhu luxusních dovolených pro psy jsme chtěli být prvními, kdo nabídne tak velkolepou dovolenou, jakou si jen pes může přát,“ řekla portálu MailOnline zakladatelka hotelu Jenny Hytner-Marriottová.