Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Brendan McDermid, Reuters

Zaměstnanci Lehman a AIG získali malou náplast

Až budou zaměstnanci Lehman Brothers a pojišťovnického gigantu AIG plakat nad svými pivy v těžkých dobách jejich společností, mohou si alespoň v jedné Chicagské restauraci dát pití za poloviční ceny.

Ilustrační foto Foto: Brendan McDermid, Reuters
Zaměstnanci Lehman a AIG získali malou náplast

„Všichni šílí. Chtěli jsme udělat něco, abychom jim trochu zpříjemnili následující dny, “ řekl Scott Weiner, spoluvlastník restauraurace The Fifty/50, jenž nabízí padesátiprocentní slevy na baru a v restauraci pro všechny, kdo se prokážou jako zaměstnanci AIG nebo Lehman Brother.

Lehmanova mateřská společnost přiznala bankrot a AIG obdržela zrušení záruk od americké vlády. Navíc dojde k masivnímu rušení pracovních míst.

Tato nabídka platí od neděle do čtvrtka v průběhu října do restaurace v západní části centra Chicaga. Weiner řekl, že 20 až 30 lidí z AIG a Lehman, jež většinu osobně poznal v době, kdy řídil jinou restauraci, již padesátiprocentní slevu obdrželi.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků