Hlavní obsah

Microsoft prodlouží slevu na kancelářský balík Office pro studenty

Microsoft oznámil prodloužení prodeje zlevněné sady Microsoft Office 2007 pro studenty a domácnosti za doporučenou cenu 1 690 Kč včetně DPH. Navíc kancelářskou sadu doplní o výukový program Edu-learning, který všem uživatelům nabízí propracovaný systém výuky práce s aplikacemi Word, Excel a PowerPoint.

Microsoft prodlouží slevu na kancelářský balík Office pro studenty

„Od data zlevnění, tedy od října 2007 do června 2008, bylo prodáno koncovým zákazníkům více než 80 000 licencí sady Office 2007 pro studenty a domácnosti. To je přibližně 8 krát více než v předchozím roce," uvedl Petr Bobek, produktový manažer divize Information Worker společnosti Microsoft v České republice.

"Každou krabici lze navíc nainstalovat až na 3 počítače v jedné domácnosti. Odhadujeme proto, že Microsoft Office pro domácnosti byl během 9 měsíců nainstalován na přibližně 6 % všech domácích počítačů,“ dodal Petr Bobek.

Microsoft Office 2007 pro studenty a domácnosti je sada určená pro nekomerční použití v domácnostech a obsahuje aplikace funkčně stejné jako sady Microsoft Office používané ve firmách.

Balíček obsahuje aplikace Word 2007, Excel 2007, PowerPoint 2007 a OneNote 2007 (elektronický poznámkový blok).

Výukový software Edu-learning

„Edu-learning je výukový software, který vás naučí pracovat s aplikacemi Microsoft Office Word, Excel a PowerPoint přímo v prostředí vyučovaných aplikací. Odpovídá to tedy myšlence o ideálním vzdělávání, kterou vyřkl již Konfucius. Tedy co si vyzkouším, tomu rozumím,“ přibližuje výukový software Jan Novák, ředitel společnosti EDU 2000, tvůrce toho softwaru.

“Empirické výzkumy o pár tisíc let později jeho slova potvrdily a přidaly ještě číselné vyjádření: Člověk si zapamatuje 10 % informací, které slyší; 20 % které vidí; 50 % které slyší a vidí a 80 % z toho, co si sám vyzkouší," dodal Novák.

Edu-learning svým rozsahem pokrývá standardní kurzy pro začátečníky i pokročilé. Obsahuje 3 moduly zaměřené na aplikace Word, Excel a PowerPoint, které obsahují 44 lekcí, více než 900 praktických úkolů a rozsáhlou bázi znalostí pokrývající většinu používaných nástrojů Microsoft Office (více než 300 stran A4).

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků