Hlavní obsah

Odolná skla ochrání telefon. Pomohou také před šmíráky a hackery

Novou edici odolných skel pro chytré telefony s logem nakousnutého jablka představila společnost PanzerGlass. Ta kromě ochrany před rozbitím nabízí ještě šikovné funkce proti šmírákům a hackerům.

Odolná skla ochrání telefon. Pomohou také před šmíráky a hackery

Nová skla PanzerGlass Privacy CamSlider nabízejí v první řadě speciální vrstvu, díky které je obsah displeje telefonu viditelný pouze ze zorného úhlu uživatele. Když se tedy na něj snaží podívat někdo z boku, nic neuvidí.

Osmičky nabízí bezdrátové nabíjení.

Foto: Stephen Lam, Reuters

Kromě ochrany před šmíráky může přijít vhod také ochrana před hackery. Odolná skla totiž mají speciální CamSlider, prostřednictvím něhož je možné zakrýt kdykoliv čelní kameru přístroje. I pokud se tedy nějaký počítačový pirát na dálku do přístroje dostane, bude mu čelní kamera k ničemu.

Odolná skla PanzerGlass Privacy CamSlider, která by měla odolat poškrábání i nárazům a následnému rozbití, jsou dostupná pro iPhony 6, 6s, 7, 8 a samozřejmě také pro větší varianty těchto modelů se slůvkem Plus v názvu. Cena bílého i černého provedení vyjde na 999 Kč.

Odolná skla pro zakřivené displeje

PanzerGlass přinesl před Vánocemi také odolná skla pro Galaxy S9 a S9+, tedy pro vlajkové lodě Samsungu se zakřiveným displejem. Zajímavé je, že skla jsou na rozdíl od většiny konkurentů lepena po celé ploše, což by se mělo pozitivně podepsat na odolnosti a spolehlivosti skla. Většina konkurenčních modelů pro zakřivené obrazovky je totiž lepena pouze po stranách.

Zakřivenou variantu si výrobce cení na 1199 Kč.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků