Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Levné volání nenechalo Čechy chladné ani na internetu

Nová nabídka neomezených mobilních tarifů tuzemských operátorů se setkala s enormním zájmem lidí. Závod o nejzajímavější nabídku se podepsal nejen v přeplněných prodejnách a obsazených infolinkách, ale také na webu. Vyplývá to ze statistik společnosti Seznam.cz za měsíc duben.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Levné volání nenechalo Čechy chladné ani na internetu

„V Seznamu skokanů českého internetu se projevil zájem uživatelů o levnější volání velmi výrazně. V sekci Komerční firmy se na prvních dvou místech umístily dotazy Air Telecom a Telefónica O2, v kategorii Komerční produkty jsou poté dotazy O2 tarify a Vodafone tarify,“ uvedl Michal Sedláček, administrátor fulltextu společnosti Seznam.cz.

Zájmu lidí neunikly samozřejmě ani Velikonoce. „Jejich výraznými atributy jsou především pomlázka a vajíčko. A lidé letos řešili hlavně přebytek vajíček. V Seznamu skokanů českého internetu tak nalezneme v kategorii Praktické dotazy na prvních příčkách dotazy Vajíčková pomazánka a Vajíčkový salát,“ konstatoval Sedláček.

„Duben byl zároveň prvním měsícem, kdy začalo hezké počasí, a lidé vyrazili pryč ze svých domovů. Napovídá tomu jeden ze skokanů v kategorii Praktické dotazy – Počasí na duben. Velmi často poté v tomto měsíci lidé otáčeli hlavu k nebi a pozorovali hvězdy. I to lze soudit ze Seznamu skokanů českého internetu, v němž se v té samé kategorii umístil dotaz Úplněk v dubnu 2013 a v kategorii Události, kauzy byl nejvýraznějším skokanem dotaz Zatmění měsíce 2013,“ uzavřel administrátor fulltextu společnosti Seznam.cz.

Statistika internetových skokanů zachycuje dotazy, které byly v dubnu 2013 hledány mnohonásobně více, než tomu bylo v předchozím období. Jedná se tedy o dotazy, které odrážejí aktuální zájmy uživatelů o určitá témata, kauzy nebo produkty.

Kompletní výsledky jsou umístěny na stránkách seznam.skokanu.sweb.cz. Nejzajímavější internetové skokany naleznete v následující tabulce.

Největší skokani - duben 2013
Osobnosti
1.
Burt Metcalfe
2.
Šárka Vojtková
3.
Xenia Deli
4.Tomáš Cmíral
Praktické dotazy
1.
Vajíčková pomazánka
2.
Počasí na duben
3.
Vajíčkový salát
4.
Proteinová dieta jídelníček
Zábava, kulturní, společenské a sportovní akce
1.
TýTý 2013
2.
Půlmaraton Praha 2013
3.
Miss Slovensko 2013
4.
Rally Vrchovina 2013
TV pořady, filmy, seriály
1.
Superstar 2013
2.
Habermannův mlýn
3.
Jak vycvičit draka
4.
Nevinné lži: Chromozom
yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků