Hlavní obsah

Jak bude vypadat nejnovější iPhone 4? Apple ztratil další prototyp

V polovině dubna údajně ztratila společnost Apple prototyp nejnovějšího mobilního telefonu iPhone 4, který se nakonec dostal do rukou redaktorům serveru Gizmodo. Tehdy ale někteří odborníci tvrdili, že se může jednat o podvrh. Další prototyp ale tento týden získal jistý vietnamský obchodník – nyní je tedy už zcela jasné, jak bude iPhone 4 vypadat.

Jak bude vypadat nejnovější iPhone 4? Apple ztratil další prototyp

První prototyp iPhonu našel jistý mladík v baru v Redmontu, kde má Apple ústředí. Ten jej nejprve týden testoval, ale Apple jej na dálku zablokoval, a tak se muž rozhodl nefunkční přístroj věnovat redaktorům serveru Gizmodo.

Druhý prototyp koupil jistý vietnamský obchodník za čtyři tisíce dolarů. Kdo mu přístroj prodal, ale odmítl prozradit. Přístroj natočil na video, kde je jasně vidět, jak bude vypadat.

Stejně jako v prvním případě, je ale bohužel iPhone 4 již zablokovaný.

Nový iPhone 4 prodělal radikální změnu vzhledu

Zaoblené tvary iPhonu nahradily zcela rovné linie. Celý obvod přístroje lemuje hliníkový pás, díky čemuž působí novinka daleko luxusnějším dojmem než jeho předchůdce. Novinka je navíc o poznání tenčí než verze 3GS.

I když přístroj není funkční, z fotografií je možné vypozorovat některá vylepšení. Příkladem může být vestavěný fotoaparát, který je nově vybaven přisvětlovací diodou.

iPhone 4 má navíc druhou kameru na přední straně vedle reproduktoru pro videohovory – tou nebyla vybavena ani jedna verze tohoto populárního mobilního telefonu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků