Hlavní obsah
 

Odstartovala druhá sezóna Apex Legends. Do hry přinesla hromadu novinek

V úterý oficiálně odstartovala druhá sezóna v bezplatném titulu Apex Legends. Desítky miliónů hráčů si tak zadarmo mohou vyzkoušet vylepšené zbraně, ale i nové hrdiny a další zajímavý obsah.

 
Odstartovala druhá sezóna Apex Legends. Do hry přinesla hromadu novinek

Jedním z největších vylepšení v případě druhé sezóny je přidání nové hrdinky Wattson. Ta dovede postavit až 12 laserových bariér. Všechny nezvané návštěvníky přitom dovede sestřelit granáty, bude tedy lákat na defenzivnější způsob hry.

V arzenálu je nyní také nová zbraň L-Star, jejíž přednosti jsou nepopiratelné. Hráči s ní totiž mohou rozstřelit libovolné dveře, a nabourat tak protihráčovu obranu. Sluší se nicméně upozornit, že v bojišti nebude možné sbírat novou munici, hráči si budou muset vystačit s tou, co dostanou k L-Star na začátku.

Ukázka ze hry Apex Legends

Foto: archív tvůrců

Ukázka ze hry Apex Legends

Foto: archív tvůrců

Vylepšení se dočkaly také další zbraně, například oblíbená brokovnice Mozambique.

Změny se dotkly také systému odměn. Ve zkratce to znamená, že čím výše se v hodnocení během jedné sezony hráči dostanou, tím bohatší odměnu nakonec získají.

Apex Legends okouzlil desítky milionů lidí

Bezplatný titul Apex Legends je včetně druhé série je k dispozici pro Xbox One, PlayStation 4 a počítače s operačním systémem Windows. Hraje jej více než 50 milionů lidí z různých koutů světa.

Tvůrci, kteří mimochodem stojí za hitem Titanfall, zaujali především tím, že hra obsahuje předdefinované hrdiny s jedinečnými schopnostmi. Hráči hrají ve skupinách po třech, každý hráč si vybere jedinečnou Legendu – vybírat přitom mohou například z rolí útok, obrana, podpora či průzkum.

Ukázka ze hry Apex Legends

Foto: archív tvůrců


yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků