Hlavní obsah

Hrajeme zdarma: Wormux – Worms trochu jinak

Představovat zkušenějším hráčům legendu jménem Worms by bylo nošením dříví do lesa. Dnes tady máme jejich povedený remake.

Hrajeme zdarma: Wormux – Worms trochu jinak

Protože je Wormux vyvíjen pod GPL licencí, jako logickou náhradu malých červíků tu najdeme tučňáky. A nejen je, také lišky, medvědy a další roztomilá zvířátka. Princip však zůstává tentýž: pomocí rozličných zbraní vyhladit v dvojrozměrném světě členy ostatních týmů.

:. Wormux

Prostředky, s jakými přitom můžete počítat, se od původních verzí příloiš nezměnily. Stále můžete počítat s bazukami a granáty coby základní výbavou, nechybí ani šílenosti v podobě běhajících a následně vybuchujících zvířat, stejně tak jako nástroje pro stavbu konstrukcí nebo přesun. I nejrůznější bonusy padající na padácích z nebe zůstaly zachovány.

:. Wormux

Co lze však označit za největší nedostatek hry (anebo alespoň její současné verze), je nepřítomnost umělé inteligence, která by ovládala nepřátelské týmy. Správnou zábavu si tak užijete pouze v případě, že si k počítače seženete spoluhráče. Pokud takovou možnost máte, pak rozhodně neváhejte.

:. Wormux

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků