Hlavní obsah

HRA: Pluto Strikes Back - pomsta zhrzené planety

Může se to zdát neuvěřitelné, ale vyškrtnutí Pluta ze seznamu planet se odrazilo i na herní scéně. Máte tak jedinečnou možnost vžít se do role malé (a bývalé) planety a všem se pomstít.

HRA: Pluto Strikes Back - pomsta zhrzené planety

A pomsta to bude sladká. Coby Pluto se chopíte baseballové pálky, s níž budete odrážet meteory, jichž je plný vesmír. Vašim cílem bude zasáhnout ostatní planety, matičku Zemi nevyjímaje. Můžete získat víc bodů pokud strefíte dvě planety najednou anebo zapříčiníte jejich srážku.

Za zmínku stojí rovněž fakt, že touto hrou stojí tým Experimental Gameplay. Normálně zde názvy vývojářských týmů neuvádíme, protože nejsou pro běžného hráče zas až tak podstatné, ale právě toto uskupení je výjimkou - jeho hry oplývají originálními nápady, zajímavým pojetím a kvalitním zpracováním. Pluto Strikes Back není výjimkou.

Krom zajímavého nápadu se tak při hraní můžete těšit ze zdařilé grafiky a podmanivého hudebního doprovodu. Jedinou věcí, která by se tomuto titulu dala vytknout, je mírná stereotypnost, do níž po čase upadá. Přilétávající meteory jsou pořád stejné, určitě by se hodil nějaký ten bonus nebo něco podobného. Snad příště.

DOWNLOAD, homepage, 4.4 MB, 7/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků