Hlavní obsah
Plzeňská Techmanie se letos stane součástí festivalu Finále. Foto: Techmania Science Center

HRA: Package - odpočinková logika pro dva

Máte chuť na jednoduchou, nenáročnou a odpočinkovou hru ve stylu Tetrisu, kterou můžete zapařit ve dvou na jednom počítači (není podmínkou)? Pak můžete vyzkoušet japonský pokus v oblasti logických her s názvem Package.

Plzeňská Techmanie se letos stane součástí festivalu Finále. Foto: Techmania Science Center
HRA: Package - odpočinková logika pro dva

Veškeré dění ve hře se směstná do jednoho malého okna. Nalevo je hrací plocha prvního hráče, napravo druhého, uprostřed pak přehledy bodů a dalšího symbolu. Zahrát si můžete jak sami, tak ve dvou, stačí se jen chopit kláves, které jsou na hrací ploše po startu zobrazeny, a můžete začít.

Hra je hodně inspirována Tetrisem - potkáte se v ní totiž s padajícími kostkami, které ale nejsou rozlišeny tvarem, nýbrž barvami ve svých jednotlivých čtvrtinách. Kostky můžete libovolně natáčet (respektive rotovat) po 90° okolo středu, protože musíte vespod skládat kostičky stejnými barvami k sobě a asi nebude překvapením, že oddíly stejné barvy zmizí. Po okrajích se také nalézají výstupky, kam můžete nevhodnou kostičku odklidit.

Jak už jsem říkal v úvodu, nejedná se o žádnou megabombu, ale spíše jen o příjemné rozptýlení na dlouhé podzimní večery. K hodnocení si připočtěte nějaký ten bodík, pokud máte po ruce někoho, kdo si s vámi zahraje.

 

DOWNLOAD, homepage, 0.35 MB, 7/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků