Hlavní obsah
 

Podruhé a lépe. Huawei vylepšil svoje chytré hodinky

Druhou generaci svých chytrých hodinek Watch GT uvedla do prodeje v Česku společnost Huawei. Novinka je nabízena ve dvou různých velikostech a svého předchůdce překonává prakticky ve všech ohledech. Zaujmout se snaží především sportovní nadšence.

 
Podruhé a lépe. Huawei vylepšil svoje chytré hodinky

V obchodech je zatím k dispozici výhradně větší varianta, menší přijde až později. Série velikosti 46 mm je vybavena 1,39palcovou a dotykovou obrazovkou AMOLED HD s rozlišením displeje 454 x 454 pixelů, širší barevnou škálou a ultratenkou konstrukcí – ve srovnání s předchůdcem. Menší 42mm varianta využívá 1,2palcový AMOLED panel.

Obrazovka série 46 mm využívá techniky uměleckého zpracování drahokamů, což umožnilo vytvořit 3D zakřivené sklo pro hezčí vzhled a lepší zobrazení. Zakřivený číselník série 42 mm má tloušťku pouze 9,4 mm a je doplněn tenkým kovovým rámem.

Watch GT 2

Foto: archív výrobce

Jedním z hlavních vylepšení je čipová sada Kirin A1, která by měla v praxi nabídnout až dvoutýdenní výdrž – to je případ modelu Watch GT 2 s 46mm ciferníkem. Menší varianta velikosti 42 mm umí na jedno nabití fungovat nepřetržitě jeden týden.

Sportovní režim Watch GT 2 je kompatibilní s 15 sporty, a to včetně osmi outdoorových sportů (běh, chůze, turistika, trail running, horolezectví, cyklistika, plavání venku, triatlon) a sedmi indoor sportů (chůze, běh, cyklistika, plavání v bazénu, volný trénink, eliptický stroj, veslování). V těchto sportovních režimech hodinky poskytují úplné monitorování zhruba 190 typů dat.

Hodinky také poskytují pokročilou analýzu dat ve třech fázích – před sportovním výkonem, zaznamenávání údajů během cvičení a po sportovním výkonu následně na základě získaných dat navrhnou zlepšení. Je to jako mít osobního inteligentního sportovního trenéra, který se stará o to, aby bylo vaše cvičení účinnější a bezpečnější.

Větší model Huawei Watch GT 2 vyjde v Česku na 5999 Kč, menší varianta by se měla začít prodávat ještě před Vánocemi a bude stát zhruba o 500 Kč méně.

Watch GT 2

Foto: archív výrobce

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků