Personal 3D Viewer (HMZ-T3W) se skládá ze dvou samostatných obrazovek s rozlišením 720p, které promítají pro každé oko jiný obraz. Díky tomu dokážou brýle vytvořit skutečně věrohodný trojrozměrný vjem.

Zatímco u předchozích dvou generací byl uživatel pevně připoután ke křeslu, protože brýle vyžadovaly pro svůj provoz připojení do elektrické sítě, nový model již disponuje vlastní baterií. Může být tedy využíván i na cestách, přičemž výdrž by se měla pohybovat v řádu hodin.

Personal 3D Viewer (HMZ-T3W)

Personal 3D Viewer (HMZ-T3W)

FOTO: archív výrobce

A právě na snadnou přenositelnost výrobce sází nejvíce. Personal 3D Viewer totiž může být kromě počítačů a televizních konzolí snadno připojen k počítačovým tabletům a chytrým telefonům, jejichž malé displeje nemusí uživatelům při sledování videí na cestách stačit.

Vylepšení se dočkal také zabudovaný audiosystém. 5.1kanálový zvuk nahradila 7.1kanálová aparatura. Díky tomu by měl být uživatel ještě více vtažen do děje, ať už bude sledovat nový film, nebo hrát oblíbenou hru.

Personal 3D Viewer (HMZ-T3W) je nyní k dispozici v rámci předobjednávky na americkém trhu za 999 USD, tedy necelých 19 000 Kč. Oficiální dostupnost je naplánována na příští měsíc. Kdy se novinka objeví na tuzemském trhu, zatím výrobce neprozradil.

Video

Sony HMZ-T2 (model 2012)