Hlavní obsah
Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová Foto: Petr Horník, Právo

Největší internetovou skokankou je podle Seznamu Gabriela Kratochvílová

Největší internetovou skokankou se minulý měsíc stala Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová. Porazila i populární televizní hlasatelku Hedu Čechovou a herečku Janu Hlaváčovou. Vyplývá to ze statistik vyhledávání společnosti Seznam.cz.

Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová Foto: Petr Horník, Právo
Největší internetovou skokankou je podle Seznamu Gabriela Kratochvílová

„První jarní měsíc by se dal také označit jako měsíc hodnotící. Lidé podávají daňová přiznání a české organizace a spolky vyhlašují své výroční ceny. Není tedy divu, že uživatelé v kategorii Zábavní, kulturní a společenské akce hledali hlavně Miss 2013, Český lev 2013 či Anděl 2013,“ uvedl Michal Sedláček, administrátor Seznam.cz Vyhledávání.

„Březen ovšem není jen o oceňování, ale i o svátcích. Velikonoce byly zastoupeny slovními spojeními Velikonoční přání, Velikonoční nádivka nebo Škaredá středa. Češi nezapomněli ani na svátek Svatého Patrika a v kategorii Komerční produkty tak můžeme najít slovní spojení Zelené pivo,“ dodal.

Statistika internetových skokanů zachycuje dotazy, které byly v březnu 2013 hledány mnohonásobně více, než tomu bylo v předchozím období. Jedná se tedy o dotazy, které odrážejí aktuální zájmy uživatelů o určitá témata, kauzy nebo produkty.

Kompletní výsledky jsou umístěny na stránkách seznam.skokanu.sweb.cz. Nejzajímavější internetové skokany naleznete v následující tabulce:

Největší skokani - březen 2013
Osobnosti
1.
Gabriela Kratochvílová
2.
Heda Čechová
3.
Jana Hlaváčová
4.Barbora Mottlová
Praktické dotazy
1.
Velikonoční přání
2.
Velikonoční nádivka
3.
ČT sport živě
4.
Přání k MDŽ
Zábava, kulturní, společenské a sportovní akce
1.
Miss 2013
2.
Český lev 2013
3.
Anděl 2013
4.
Ceny Thálie 2013
TV pořady, filmy, seriály
1.
SuperStar
2.
Ve stínu
3.
Hranaři
4.
Osada Havranů
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků