Hlavní obsah
Apple iPad Foto: Apple, Novinky

Společnost Apple začala v Česku oficiálně prodávat iPad teprve před týdnem a v zahraničí se již hovoří o uvedení druhé generace oblíbeného počítačového tabletu. Podle věrohodného serveru DigiTimes se novinka začne prodávat v dubnu. Masovou výrobu plánuje Apple ve svých továrnách zahájit v únoru.

Apple iPad Foto: Apple, Novinky
iPad 2 se začne prodávat v dubnu

Velkovýroba měla být podle serveru DigiTimes zahájena původně již v průběhu ledna. Za zpoždění může podle neoficiálních informací stále nedokončený firmware (ovládací software), který se neustále testuje.

Apple se nejspíše snaží vyladit iPad 2 k dokonalosti, aby se neopakovalo stejné faux pas jako v případě iPhonu 4. U něj si zákazníci hned od zahájení prodeje stěžovali na problémy se signálem. Na vině přitom byla podle Applu softwarová chyba, kterou bylo možné odstranit jednoduchou aktualizací.

Apple zatím informaci o zahájení prodeje iPadu 2 nijak nekomentoval.

Jisté v současnosti ani není, jak bude druhá generace iPadu vypadat, ani na jaká vylepšení se u ní můžeme těšit.

iPad v kostce

O tablet s logem nakousnutého jablka je zájem především díky jeho atraktivnímu vzhledu a všestranné využitelnosti. Přístroj je velice rychlý a snadno ovladatelný přes prostornou obrazovku s vysokým rozlišením.

K internetu se připojíte prostřednictvím bezdrátových WiFi sítí. U vyššího modelu si webové stránky můžete prohlížet kdekoliv na cestách díky mobilnímu internetu 3G. Na baterii vydrží iPad pracovat nepřetržitě deset hodin. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků