Hlavní obsah
Liška a Budulínek z hudebky, který skvěle hraje na bicí. Foto: Jef Kratochvil

HRA: Arena 2048 - automatová střílečka

Po sérii her z loňské Becherovka Game se vrátíme do starých kolejí a jak to udělat lépe, než jednou asijskou hrou. V ní s malou raketkou v těsném prostoru ničíte vše kolem sebe.

Liška a Budulínek z hudebky, který skvěle hraje na bicí. Foto: Jef Kratochvil
HRA: Arena 2048 - automatová střílečka

Pokud by to někdo zapomněl, pak se hry z dálněvýchodní hry ovládají zásadně klávesou Y(Z), X, popořípadě C. Když po vás tedy hra na úvodní obrazovce bude chtít stisknout klávesu pro střelbu, pak zbytečně nezkoušejte Enter nebo mezerník.

Nyní už ke hře samotné. Mohlo by se zdát, že je to vesmírná střílečka, v podstatě ano, ale ne taková obyčejná, kdy letíte jedním směrem. Ocitnete se v aréně společně s několika nepřáteli, které musíte zničit (to by bylo překvapení, kdybyste se s nimi dohodli a šli na pivo) a nesmíte do nich přitom ani vrazit. Jak už jsem řekl, klávesa Y/Z slouží pro střelbu, X pak pro použití silnější zbraně. Při obou způsobech střílení vám ale ubývá jakási energie, která se poté sama dobíjí, takže nemůžete jen tak bezhlavě střílet okolo sebe.

Stěny arény jsou navíc jakoby z gumy, takže se od nich dá hezky odrážet, což nejen vypadá hezky, ale i to zvyšuje hratelnost. Vše je doprovázeno agresivními zvukovými efekty, přesně tak, jako byste hráli na automatech někde v maringotce.

 

DOWNLOAD, homepage, 5.3 MB, 7/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků